Říjen 2010

prozba

27. října 2010 v 16:05 | vlkodlak01
prosímvás aby ste si všechno přečetli a prohlédli protože jsem trochu v předu

vlkodlaci se blíží:-)

27. října 2010 v 16:01 | vkodlak01

krátká bleskovka

27. října 2010 v 15:40 | vlkodlak01
1. ahojky   2.jak se máš 3.věříš na vlkodlaky 4.jak se tvuj blog nazývá 5.líbí se ti muj blog 6.čauky  a prominte že sem to nenapsala    dolu


muj pravdiví příběh

26. října 2010 v 18:24 | vkodlak01
dne 26.10.2010 se to stalo.věřte nebo ne. z kámošem sme šli na  obrovský  kopec který se nazývá skála.když naněj vijdete vidíte na celou vesnici.z toho kopce tam je velká a hluboká díra.říká se jí vlkodlačí rokle je hluboká 30 metru to neni moca tak sme tam šli. klidně mi nevěřte ale v křoví něco bylo.mělo to červený oči mělo to černou srst stálo to na zadních nohou mělo to obrovský zuby větší než má vlk měřilo to 3 metry a něco, mělo to tlapy jako máme my prsty.a tak sme vzali nohy na ramena a utíkali na hřiště.máme veliký štěstí že nás to nesežralo.radši sme to rodičum neříkali protože bisi mysleli že sme padlí na hlavu

vlkodlaci

26. října 2010 v 17:20 | vkodlak01


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrázek
    O vlkodlacích se po dlouhá léta tradovaly všelijaké mýty a pověry. Většinou zastaralé a nepravdivé. Pojďme si nyní uvést všechny ty povídačky na pravou míru…  Od chvíle, kdy se prvnímu mágovi, podařilo objevit tajemství proměny na vlka s dokonalými smysly a neobyčejnou silou, uběhlo takřka tisíc pět set let. Za tak dlouhou dobu, od zrodu prvních prapředků, dokázali vlkodlaci své nadpřirozené schopnosti vylepšit, rozšířit, zkultivovat a chytře je využívat. Díky tomu jsou teď vlkodlaci vyspělý a vysoko společensky postavený rod. V Stvůronu platí za jedny z nejvýznamnějších bytostí.
   Nyní k samotnému procesu proměny. Jak už jistě víte, není pravda, že vlkodlak se proměňuje pouze při úplňku! Světlo měsíce mu sice dává větší sílu, ale vyspělý a vzdělaný vlkodlak se může proměnit prakticky kdykoliv. I po proměně si své jednání dobře uvědomuje. Stejně tak si všechno jasně pamatuje, když se vrátí do lidské podoby. Představy o vraždících bestiích, které nevědí, co dělají jsou naprosto nesmyslné! Vlkodlaci větší část svého života tráví jako lidské bytosti. (I když samotný rod lidí je oproti vlkodlakům značně nevyspělý.)
    Než je vlkodlak proměny schopen, musí mít úplné vzdělání ve všech ostatních oborech - historie, umění boje, přírodní vědy a další. Musí znát každý detail, pravidla i nebezpečí proměny. Za způsobilého k přeměňování se vlkodlak zpravidla považuje v šestnácti letech. Tehdy má předpoklady k tomu, aby proces proměny zcela ovládal. V opačném případě by se mohlo stát, že vlkodlačí proměna zcela ovládne jeho.